Binokulárny ďalekohľad 12x25

LH67677
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Zväčšenie: 12x.

Priemer objektívu (apertúra): 25 mm.

Hmotnosť: 0,34 kg.

Rozmery balenia (dxšxv): 8,8x13,4x5,4 cm.

Chcete vidieť ďalej, ale bez toho aby ste museli znášať záťaž obrovského terénneho trieder? Potom je Levehuk Atom 12x25 presne tým, čo hľadáte! Tento mimoriadne kompaktný trieder sa ľahko zmestí do vášho vrecka. Zväčšenie 10x vám umožní študovať detaily aj u výrazne vzdialených objektov. Levenhuk Atom 12x25 je najlepšou voľbou pre každého turistu, cestovateľa alebo dobrodruha!

Konštrukcia prístroja sa strechovými hranoly umožňuje tomuto modelu zachovať si kompaktné telo a zároveň byť vybavený kvalitnou optikou. Hranoly a šošovky trieder sú vyrobené z borosilikátového skla BK-7 s antireflexnou vrstvou na všetkých optických plochách. Preto vám Levenhuk Atom 12x25 ponúkne jasný a ostrý obraz vo verných farbách.

Obsah súpravy:

binokulárny ďalekohľad 12x25

puzdro

závesný remeň

čistiaca utierka

návod na použitie a záručný list

Trieder možno ľahko nastaviť tak, aby vyhovoval stavu zraku každého užívateľa. Pravý okulár trieder je ďalej vybavený krúžkom dioptrickej korekcie a nastaviť možno aj mezipupilární vzdialenosť. Pre maximálne pohodlie počas pozorovania je trieder vybavený očnicami vyrobenými z mäkkej gumy. Gumená povrchová úprava plášťa chráni trieder Levenhuk Atom 12x25 pred mechanickými otrasmi a zabraňuje preniknutiu prachu a nečistôt do prístroja.