Monokulárny mikroskop, LED osvetlením, zväčšenie 1280x

LH70244
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
Excelentná optika, moderný dizajn, robustné telo. Obsahuje experimentálnu súpravu.
Zväčšovanie: 64–1280x.
Mikroskop sa dodáva s rozsiahlou súpravou prídavného príslušenstva. Okrem množstva iných užitočných vecí obsahuje mikroskopové vzorky pripravené na použitie, nástroje na prípravu vašich vlastných vzoriek a nástroje na pestovanie kôrovcov. S úspechom ho môže používať školák, študent alebo dokonca aj laboratórny technik.

Vysokokvalitná optika:
Tento model mikroskopu sa dodáva s tromi objektívmi so zväčšením 64x, 160x a 640x. Šošovka objektívu 40xs je vybavená špeciálnym pružinovým mechanizmom, ktorý chráni optiku pred mechanickým poškodením. Ak príliš znížite objektív a dotkne sa mikroskopovej vzorky, odpružená šošovka sa trochu zasunie a zabráni možnému poškodeniu. V súprave sa nachádza aj 2x šošovka Barlow, ktorá zdvojnásobí zväčšenie jednotlivých šošoviek objektívov. Základná konfigurácia modelu vám umožňuje získať zväčšenie až 1280x!

Optika je vyrobená z vysokokvalitného viacnásobne povrstveného optického skla – vždy získate čistý, ostrý a veľmi detailný obraz pozorovaných objektov.

Osvetlenie na pozorovania priehľadných a nepriehľadných objektov:
Mikroskop je vybavený dvomi systémami LED. Spodné osvetlenie umožňuje pozorovanie priehľadných vzoriek v prechádzajúcom svetle – môžete napríklad pozorovať nálevníky alebo študovať štruktúru izbových rastlín. Horné osvetlenie sa používa na pozorovanie nepriehľadných vzoriek, napríklad papiera alebo tkaniny. Ak zapnete obidva systémy osvetlenia, budete môcť pozorovať polopriehľadné objekty. Úroveň jasu sa dá regulovať, aby ste pre konkrétnu mikroskopovú vzorku dosiahli najlepšie možné výsledky.

Odolné a praktické telo:
Odolné kovové telo zaisťuje dlhú životnosť mikroskopu. Je vhodné na samostatné používanie v domácnosti, ale aj intenzívne každodenné používanie v školách, univerzitách a laboratóriách. Monokulárna hlava má sklon 45 stupňov na umožnenie pozorovania v najpohodlnejšej polohe. Hlava mikroskopu sa navyše otáča o 360 stupňov okolo svojej osi a môžete ju úspešne použiť pri práci v skupine ľudí.

Mikroskop sa dá napájať z elektrickej zásuvky alebo pomocou štandardných batérií typu AA.

Vykonávanie vašich vlastných experimentov:
Experimentálna súprava K50 umožňuje začínajúcim výskumníkom samostatne vykonávať mnoho zaujímavých experimentov. Súprava obsahuje mikroskopové vzorky pripravené na použitie, množstvo nástrojov na prípravu mikroskopových vzoriek a veľmi užitočnú používateľskú príručku so všetkými potrebnými informáciami pre neskúsených používateľov.

Praktický kufrík:
Súprava obsahuje aj veľmi praktický a odolný plastový kufrík. Počas prepravy a skladovania bezpečne ochráni prístroj pred prachom a mechanickým poškodením.

Charakteristiky:
Biologický mikroskop so zväčšením 64x – 1280x.
Obsahuje 2x šošovku Barlow.
K dispozícii v piatich žiarivých farbách.
Pevné a odolné telo vyrobené z kovu.
Horný a dolný systém LED osvetlenia.
Obsahuje experimentálnu súpravu.
Dodáva sa s užitočným plastovým kufríkom.

Súprava obsahuje:
Mikroskop.
Objektívy: 4x, 10x a 40x.
Okulár: WF16x.
2x šošovka Barlow.
Pracovný stolík so svorkami.
Kotúčová clona.
Kondenzor.
Zabudované horné a dolné LED osvetlenie.
Adaptér na striedavý prúd.
2 batérie typu AA.
Plastový kufrík.
Experimentálna súprava Levenhuk K50.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje:
Používateľská príručka „Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvět“ .
   („Atraktívny mikroskop. Podrobné skúmanie mikrokozmu“).
Kliešte.
Liaheň pre žiabronôžky.
Mikrotóm.
Fľaštička s kvasnicami.
Fľaštička s dechtom.
Fľaštička s morskou soľou.
Fľaštička so žiabronôžkami.
5 vzoriek pripravených na použitie.
5 prázdnych podložných sklíčok.
Kvapkadlo.
Prachový kryt.