Programovateľný kresliaci robot Artie Max

EI-1126
Vložte do nákupného košíka
  • Popis

 VIDEO

Programovanie na umeleckej úrovni?
Dá sa to vyriešiť, pretože tu je programovateľný kresliaci robot Artie Max!

Naučte sa základy programovania, zlepšite svoje znalosti a buďte kreatívni.
S programovateľným kresliacim robotom Artie Max sa môžete bez akéhokoľvek tréningu naučiť od základov základy programovania, pričom sa rozvíja aj vaša kreativita, keďže robot sa nielen ľahko pohybuje podľa vašich pokynov, ale vie aj kresliť.

Keď budete zbehlí, môžete programovať čoraz zložitejšie úlohy, čoraz zložitejšie tvary a dokonca sa učiť a precvičovať si používanie rôznych programovacích jazykov, ako sú Python alebo Java Script.
Nerobte si starosti, ak sami nie ste oboznámení s programovaním. Priložené príručky, tipy a vzorové programovacie úlohy pomôžu vášmu dieťaťu naučiť sa základy programovania krok za krokom.

Odporúčaná americkou Mensa Kids, je to hra, ktorá získala viacero ocenení.

Vlastnosti:
• Robot Artie Max oživuje kódovanie a učenie STEM konvertovaním kódu naprogramovaného v jednoduchom používateľskom rozhraní (UI) na skutočnú čiarovú grafiku až v 3 rôznych farbách. Deti sa môžu naučiť 5 kódovacích jazykov - Blockly, Snap!, JavaScript, Python a C++ prostredníctvom zábavných, kreatívnych úloh. Programovateľné LED podsvietenie očí Artieho Maxa s meniacimi sa farbami ďalej zlepšuje zážitok z kódovania.

Začiatočníci môžu tiež na diaľku ovládať robota počas kreslenia alebo použiť možnosti kódovania DRAG and DROP, ako je Blockly, Snap alebo vlastné používateľské rozhranie Artieho Maxa.
Pokročilí programátori si môžu vybrať aj z textových programovacích jazykov JavaScript, Python a C++.

Používatelia sa pripájajú k vlastnej vstavanej Wi-Fi Artie Max pomocou inteligentného zariadenia a pristupujú k jednoduchému používateľskému rozhraniu cez prehliadač na tablete alebo počítači. (Artie Max sa počas používania nepripája na internet ani nezhromažďuje používateľské údaje.)

Deti „naprogramujú“ svoju plánovanú kresbu v používateľskom rozhraní Artie Max, umiestnia robota Artie Max na list papiera a stlačením tlačidla Spustiť začnú kresliť. Na kontrolu návrhov a v prípade potreby opravu chýb je k dispozícii režim testovacej simulácie.

Robot Artie Max má 3 značkovače na vodnej báze (modré, zelené a ružové) a možno ho ovládať so všetkými podobnými značkovačmi s priemerom 8-10,5 mm.

Robot má oči s LED osvetlením a ústa, ktoré možno naprogramovať na zmenu farby. Deti môžu pomocou príkazov zmeniť výraz tváre robota.

Nabíjanie je jednoduché pomocou vstavanej nabíjateľnej batérie Artie Max a dátového kábla micro USB.
Kábel USB možno použiť aj na sťahovanie aktualizácií z codewithartie.com.

Rozmery programovateľného kresliaceho robota Artie Max:
Výška: 17,5 cm.
Šírka: 17 cm.