Model interaktívneho atómu

70706
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Interaktíny atóm je nový a revolučný model, ktorý sprístupňuje svet chémie zrozumiteľným a konkrétnym pre KAŽDÉHO.

Interaktívny atóm dáva možnosť každému žiakovi učiť sa evidentne a jednoducho.

 

Vybuduj svoj atóm, izotop alebo ión. Použi svoju ruku - dotýkaj sa to, vnímaj to, stavaj to a pochop to! Použitie Interaktívneho Atómu je zábavné.

Interaktívny Atóm je „vodičom”. Je to praktický prístroj, ktorý uľahčuje vyučovanie, a urobí to závabné a konkrétnejšie. Používaním interaktívneho atómu vo vyučovacom procese, dávame možnosť žiakom, aby uľahčeným spôsobom pochopili štruktúru atómu, aby pracovali s atómami, iónmi. Interaktívny Atóm obnovuje vyučovanie chémie.

Interaktívny Atóm pôvodne bol vyvinutý pre jedného žiaka 9. ročníka s vážnou chorobou zraku.
V triede, na hodine chémie čítali o štruktúre atómov, izotópe a iónov, a prírodzene každý žiak sa zúčastnil vo vyučovaní. Atóm a ión sú abstraktné pojmy, väčšina žiakov ťažko ich pochopí, ale bez možnosti získať nejaký obraz o týchto pojmoch, štúdium bol nielen ťažký ale aj nemysliteľný. Takto sa narodilo Interaktívny Atóm. Aj zrakovo postihnutý žiak sa mohol zapojiť do vyučovacieho procesu tak isto, ako ostatní žiaci. Až potom sa ukázalo, že aj žiaci s dobrým zrakom majú osoh zo štúdia s Interaktívnym Atómom. Abstraktný pojem sa stál konkretným pre nich ľahkou zábavnou cestou, čo zjednodušoval aj vyučovanie chémie.

 

Rozmer : 23x5 cm.

Hmotnosť: 452 g.