Magformers, kreatívna magnetická stavebná hra - Záchranná služba

63079
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Obsahuje celkom 26 dielikov:

11 štvorcov, 6 trojuholníkov, 3 lichobežníky, 2 obdĺžniky, 4 kosoštvorce

dva páry magnetických koliesok

pár špeciálnych závesných úchytov pre rebríkové konštrukcie

striešku s blikajúcim majákom

húkačku

XL Cruiser Emergency čiže vozidlo "Záchranári" obsahuje celkovo 26 modrých a z druhej strany červených dielikov so striebornou kontúrou: 11 štvorcov,6 trojuholníkov, 3 lichobežníky, 2 obdĺžniky, 4 kosoštvorce, dva páry magnetických koliesok a navyše aj pár špeciálnych závesných úchytov pre rebríkové konštrukcie aj striešku s blikajúcim majákom a znesiteľne funkčnú húkačku .Súčasťou balenia je potom aj voľne nastaviteľná figúrka uniformovaného záchranára s magnetickými príchytkami v rukách a topánkach.

Strieška s výstražnými svetlami a zvukovým signálom je dodávaná s už zabudovanou batériou. Bliká a húka len po obmedzenú kratšiu dobu po stlačení spínača. Z jediného balenia možno postaviť desiatky rôznych variácií hasičských, policajných aj iných pohotovostných vozidiel, všetko záleží len na fantázii malého tvoriteľa ...

Vďaka prítomnosti doplnkových plastových dielikov je "záchranárske auto" doporučované až deťom od veku 3 rokov (použitie samotných magnetických dielikov Magfrormers nie sú vekom dieťaťa podľa bezpečnostných atestov nijako obmedzené). Vnútorné rozmery tenších "chrómovaných" štvorcov sú o niečo menšie, než pri klasických dielikoch Magformers a týmto rozmerom zodpovedajú aj v tomto balení použité kolieska.