Magformers, kreatívna magnetická stavebná hra - Stavebné vozidlo

63080
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Obsahuje celkom 27 dielikov:

8 štvorcov, 6 trojuholníkov, 2 lichobežníky, 5 obdĺžnikov, 6 kosoštvorcov, 2 podvozky s kolečkami

špeciálne ramená pre lopatu buldozéra

blikajúca / pípajúca strieška

figúrka štýlového stavbára

XL Cruiser Construction Vehicle čiže "Stavebné auto" obsahuje celkovo 27 žltých a oranžových magnetických dielikov so striebornou kontúrou: 8 štvorcov, 6 trojuholníkov, 2 lichobežníky, 5 obdĺžnikov, 6 kosoštvorcov, 2 páry magnetických koliesok a navyše špeciálne ramená pre lopatu buldozéra, blikajúca / pípajúca strieška plus voľne nastaviteľnú figúrku štýlového stavbára s helmou a magnetickými príchytkami v rukách a topánkach.

Strieška s bezpečnostnými svetlami a zvukovým signálom je dodávaná s už zabudovanou batériou. Strieška svieti a pípa len po obmedzenú kratšiu dobu po stlačení spínača. Z jediného balenia možno postaviť desiatky rôznych variácií stavebných áut a strojov, všetko záleží len na fantázii malého tvoriteľa ...

Vďaka prítomnosti doplnkových plastových dielikov je Stavebné auto doporučované až deťom od veku 3 rokov (použitie samotných magnetických dielikov Magfrormers nie sú vekom dieťaťa podľa bezpečnostných atestov nijako obmedzené). Vnútorné rozmery tenších "chrómovaných" štvorcov sú o niečo menšie, než pri klasických dielikoch Magformers a týmto rozmerom zodpovedajú aj v tomto balení použité kolieska.