PIKANT malý

60301
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Obsahuje celkom 13 dielikov:

2 kosoštvorce, 4 vysoké trojuholníky, 2 päťuholníky, 2 lichobežníky, 2 obdĺžniky, 1 šesťuholník

Pikant je názov pre nové balenie menšieho počtu "exotických" dielikov, ktorými si môžete zaujímavo "dokoreniť" už skôr zakúpenú základnú sadu Magformers, ktorá obsahuje prevažne (alebo výlučne) tvary základné, ... teda štvorce a trojuholníky. Vychádzame týmto v ústrety prianiam mnohých rodičov, ktorí by chceli pridaním nových tvarov do stavebnice deťom už tak veľmi obľúbenú hračku spestriť o úplne nové konštrukčné prvky a pritom považujú za zbytočné nakupovať od každého tvaru rovno 12 ks, čo je bežný minimálny počet dielikov v klasickom balení dielikov vo folii.

Tip: z 2 lichobežníkov možno ľahko zostrojiť plnohodnotný magnetický šesťuholník, takže z jedného balenia malého pikant môžete v kombinácii s kolieskami a niektorou základnou stavebnicou so štvorcami a trojuholníky zostavovať aj karosérie obsahujúce obľúbený párový šesťuholníkový základ (podobne ako u XL Cruiser, avšak vďaka ďalším dielikom bude variabilita ďaleko väčšia :).

Rad PIKANT sa snaží ponúknuť kombináciu menšieho počtu dielov viacerých druhov v čo najšikovnejšom pomere, pretože obsah týhoto balenia vychádza z dlhodobých skúseností s frekvenciou využiteľnosti jednotlivých tvarov v praxi. Dieliky sa dodávajú v pestrej farebnej škále uložené do veľkých odolných zipsových sáčkov s etiketou.