PIKANT veľký

60302
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Obsahuje celkom 25 dielikov:

4 kosoštvorce, 4 vysoké trojuholníky, 6 päťuholníky, 4 lichobežníky, 2 obdĺžniky, 2 šesťuholníky,
2 jednokolieska, 1 otočná figúrka

Pikant je názov pre nové balenie menšieho počtu "exotických" dielikov, ktorými si môžete zaujímavo "dokoreniť" už zakúpenú základnú sadu Magformers, ktorá obsahuje prevažne (alebo výlučne) tvary základnej verzie, teda štvorce a trojuholníky.

Vychádzame týmto v ústrety prianiam mnohých rodičov, ktorí by chceli svojim deťom obohatiť ich obľúbenú hračku o úplne nové konštrukčné prvky pridaním nových tvarov a pritom sa im nechce nakupovať od každého z nich celých 12 ks, čo je bežný minimálny počet dielikov v klasickom balení vo fólii.

Rad PIKANT sa teda snaží ponúknuť kombináciu menšieho počtu dielov viecerých druhov v čo najšikovnejšom pomere, ktorý by zodpovedal výsledkom dlhodobých skúseností s frekvenciou využiteľnosti jednotlivých dielikov v doterajšej praxi. Rada pikant je teda určená pre tých, ktorí už nejaké základné balenie našej stavebnice majú a chcú niečo naviac.

Dieliky sa dodávajú v pestrej farebnej škále uložené do veľkých odolných zipsových sáčkov s etiketou. Prikúpením veľkého pikant k niektorej zo základných stavebníc získavate už skutočne solídnu muníciu pre komplexné stavby všetkého druhu. Či bude súčasťou pikant figúrka dievčatka alebo chlapca nemožno však vopred ovplyvniť, zostáva to ako v živote v prirodzených rukách náhody, ... nechajte sa skrátka prekvapiť :)