Panely ABC

60204
Vložte do nákupného košíka
  • Popis
  • Viac informácie

Obsahuje celkom 54 dielikov:

18 farebných panelov, 36 výukových kartičiek (s abecedou a číslicami)

Úplnou novinkou je elegantný doplnok využiteľný pre všetky druhy stavebníc Magformers s obsahom klasických štvorcov, ktorý len znovu podčiarkuje funkciu stavebníc Magformers čoby didaktickej pomôcky. Jedná sa o balíček obsahujúci 18 ks štvorcových plastových výplní rôznych farieb a 36 ks bielych plastových kartičiek s vyobrazením písmen, číslic, interpunkčných znamienok a základných matematických symbolov. Kartičky sú potlačené obojstranne a okrem abecedy a matematických znakov zobrazujú napríklad aj číselné piktogramy zo stien hracej kocky.

Rôznofarebné plastové výplne majú z jednej strany uhlopriečne vystužené bočnice, z druhej potom priehľadnú schránku, do ktorej sa kartičky so symbolmi ľahko zasúvajú. Panely môžu slúžiť aj bez použitia kartičiek ako doplnkový stavebný prvok (napr. plné steny architektonických stavieb, abstraktných telies alebo áut a vláčikov, pozri napr. fotogaléria nižšie).

S výmennými kartičkami sa akýkoľvek objekt stáva razom školskou aj predškolskou tabúľou. Skrátka do slova, čísla a do písmena staré známe a predovšetkým dobré ... ŠKOLA HROU!!

Panely nemožno vsadzovať do tenších štvorcov so strieborným lemom (použité vo stavebniciach serie XL-Cruisers). Balíček "panelov ABC" je okrem iného aj štandardnou súčasťou nového praktického balenia pre školy a škôlky pod označením Jumbo box.